Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Sampler pro kamarádku I. - konečně dokončen

Sampler pro kamarádku I. - konečně dokončenSampler pro kamarádku I. - i můj konečně dokončený

Asi bych se tímhle moc chlubit neměla... Ale mám radost, tak proč to nenapsat.

Letos se vrací výstavy, včetně té ve Fulneku. Když epidemie v roce 2019 zrušila veškeré kulturní i jakékoli jiné dění, byla zrušena i výstava patchworku ve Fulenku, pořádaná Prvním moravských patchwork klubem. Letos výstava bude a jelikož navazuje - nahrazuje tu z roku 2019, budou vystaveny Samplery pro kamarádku I., které jsme hromadně šily v roce 2018. 

Pozvánku na výstavu najdete ZDE.

Já jako autor návodu a bloků bych měla mít quilt hotový jako první... No... měla jsem... hotový top. :D

Prošití a dokončení už zůstalo tak nějak ve vzduchoprázdnu. Ale to už není pravda! Mám hotovo i já. Mám prošito blokovým vzorem "Orlíček", který jsem dala k dispozici spolu s návodem v jedné z dokončovacích lekcí a sashing je prošitý řetízkovým vzorem. 

Výplň je rouno Soya mix, který již není možné objednat, protože se nevyrábí. A je to škoda. Rouno bylo lehoučké, jemné, tenké a ideální na prošívání pod strojem na stole, tedy na stroji, kde není moc  místa pod ramenem stroje. 

Nitě jsem použila bavlněné, abych ctila materiál a zadní strana je vypreparovaný díl nového povlečení z Jysku z bavlněného saténu.

Samplery pro kamaráku I., které tam budou hromadně vystaveny, povezu do Fulneku sama a budu tam celou výstavu. Moc  ráda vás tam uvidím, Monika 

PS: Návod a bloky Sampleru pro kamarádku I. jsou stále volně ke stažení ZDE 

Pro přechod do galerie - KLIK na fotografii

IMG_1759.JPG