Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Můj rok 2023 a s ním spojené změny

Můj rok 2023 a s ním spojené změnyMůj rok 2023 a s ním spojené změny

Nejprve vám popřeju ostré nůžky a rychlé jehly. Sice jsem vám toto již přála v minulém článku... Ale potřebujeme to.

Pak vám popřeju zdraví, zdraví a zdraví. To taky potřebujeme a velmi...

No a teď tedy to, co se tu letos bude a nebude  dít. 

1) letos nebudu  brát zakázky

    Vím, že mnohé  čekáte až otevřu zakázky, abyste si rezervovaly slot. Omlouvám se, ale letos neotevřu. Letos pracuji na svých 25                        neprošitých topech. Mám tu jednu slíbenou zakázku z loňského roku a jeden loňský, nedokončený rest. To budou jediné zakázky, které letos      udělám.  

růže jpg.jpg

2) Společné šití

    BUDE! Návod mám zpracovaný. Ale jelikož jsem měla nějaké tvůrčí temno, udělala jsem ho moc složitý. Došlo mi, že švadlenky, které                nemají  tolik zkušeností by si těžko poradily. Takže to musím malinko překopat. Tedy musím z multibarevné verze udělat tříbarevnou. 

    FORMA: Prodej bude pouze na  předobjednávky. Tedy koupíte tady u mě na webu položku - návod. A na základě toho vám za měsíc (až je        vytisknu a nachystám) přijdou pokyny pro přípravu + střihové přílohy. Návod samotný bude formou BOM. Tedy jeden blok měsíčně. U nás to        bude skupina bloků měsíčně  ve formátu PDF, které budou zveřejněny jako novinka pro platící odběratele tady na webu (Stejný princip, jako        byl návod na Sampler pro kamarádku II.)  Podrobnosti a pokyny pro nákup se včas dozvíte. Jakmile bude předprodej dostupný, dám o tom          vědět v rozesílané Novince tady na webu a udělám i oznam na Facebooku.

růže jpg.jpg

3) Letos nás čeká vystavení quiltů Sampler pro kamarádku 2 (domečkových) ve Fulneku. O tom jsem už informovala. Velmi budu vděčná za      zapůjčení. O podmínkách, jak připravit quilty, kam poslat a kdy, budu včas informovat i tady i ve skupině na Facebooku. Já svůj musím                prošít  a dokončit a musím dokončit  i Vzpomínkový quilt, na který jste mi posílaly čtverečky. Ten tam samozřejmě bude také!

růže jpg.jpg

4) Omezím svoje působení na Facebooku. Platforma jako  taková se velmi změnila a já nemám kapacitu a čas na to, abych byla vždy a pro         všechny online. To je asi u mě největší změna. Svoji práci budu prezentovat tady na webu a pak na Instagramu. Výjimkou budou                         uzavřené skupiny na Facebooku, které se týkají Sampleru pro kamarádku 2 a nová skupina, která vznikne pro společné šití podle nového           návodu.  Tam se budu snažit být. 

Velmi děkuji za vaši přízeň a za to, že sem občas nahlížíte. Bez vás  bych nebyla tam, kde jsem. Monika 

růže jpg.jpg