Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Blog > PF 2020

PF 2020Všem Vám děkuji za letošní  úžasný rok, kdy jsme spolu šily Sampler pro kamarádku. Byla to pro mě obrovská zkušenost a za tu jsem vděčná. Také děkuji  všem, které odebíráte Novinky a sledujete moji práci. Zároveň se omlouvám  všem zájemkyním o prošití quiltu  na zakázku. Zdraví mi bohužel nedovolí stát u longarmu tak, jako  dřív. I tak se budu snažit pár zakázek v roce 2020 vzít. 

V roce 2020 plánuji další projekt  šití podle zasílaných šablon a pokynů formou BOW (block of the week - blok týdně). Projekt se bude jmenovat Sampler pro kamarádku II. a startovat budeme pravděpodobně opět 1.9.2020 (datum se může změnit!). Způsob přihlášení k odběru bude jiný než u prvního Sampleru pro kamarádku. Pokud budete chtít šít, sledujte Novinky zde na webu. Vše bude včas oznámeno, aby byl čas se přihlásit a  vše nachystat na  šití. Jak bude quilt vypadat zatím neprozradím, ale dole přiložený obrázek s PF je malou indicií. Těším se na Vás!

Přeji Vám, ať je váš rok 2020 úspěšný, ať se vám  vše  daří, vaše nůžky jsou ostré, jehly se neztrácejí a spodní cívka ve stroji je vždy plná. Nebo prostě buďte spokojené a zdravé po celý rok 2020. Monika

PF2020.jpg