Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Sampler pro maminku - nový návod

Sampler pro maminku - nový návodSampler pro maminku - nový návod na quilt s aplikacemi

Je Den matek a myslím, že je to ten nejlepší den na zveřejnění nového návodu na šití quiltu s aplikacemi, který jsem nazvala Sampler pro maminku.

Věnovala jsem tento návod mojí mamince, které jsem za mnohé vděčná a která je spolu s babi Pájou původcem mé lásky k šití a hlavně k přesnosti a pečlivosti.

Aplikace na quiltu by měly odkazovat k prvním přáníčkům, která jsme maminkám dělali ve školce. S jednoduchou kytičkou, která byla pro nás v tom  věku to nej, co jsme dokázali nakreslit, nebo vystřihnout z barevného papíru. Tyhle jednoduché kytičky jsem měla stále před očima... na těch přáníčkách, co má moje maminka stále schovaná i když je to už přes čtyřicet let. 

V návodu najdete foto postup na zažehlení aplikací. Návod na přišívání aplikací v ruce. Podrobný fotopostup na ostré špičky a pár rad, které by vám měly ručně přišívané, se škrobem zažehlené aplikace přiblížit a snad i pomoci k nim najít  cestu.

Je to na dlouho asi poslední sampler z mé dílny. Další návody, které tu čekají na zpracování do podoby na zveřejnění už vypadají a jsou koncipovány jinak. 

Pokud se vám quilt líbí, moc mě to těší. Návod najdete v oddělení Návody, nebo klikněte na obrázek a jste přímo u položky návodu Sampleru pro maminku. 

Děkuji za návštěvu a přečtení dnešního článku a i když tentokrát nebude hromadné šití a skupina k tomuto quiltu na FB, doufám, že si najde cestu pod jehlu a šicí stroj aspoň pár švadlenkám. Jsem ráda, že tu jste a posouváte moje limity, Monika 

IMG_9959.JPG