Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Příjem zakázek pro rok 2017

Příjem zakázek pro rok 2017Příjem zakázek pro rok 2017 otevřen.

V roce 2017 přijmu omezený počet topů na prošití. Pouze tolik, kolik budu  schopna prošít v rozumné dodací lhůtě, resp. do konce roku 2017, aby se neopakovala situace, kdy zákaznice musely  čekat více než rok na hotovou práci. I tak je nutno počítat s 6-8 měsíci dodací lhůty. O ukončení příjmu zakázek budu informovat stejně jako minulý rok. 

Pořadí quiltů k prošití určuje pořadí v jakém přijdou do mé  dílny.

Expresní prošití POUZE výjimečně a vždy po předchozí dohodě. JE NUTNÉ nahlásit takovou zakázku aspoň DVA MĚSÍCE PŘEDEM. Musím koordinovat práce na ostatních zakázkách, aby bylo místo na rámu. 

Prosím, čtěte nejprve stránku QUILTING, kde najdete informace o cenách, materiálech a o nutných rozměrech vrstev quiltu, které musíte dodržet, aby bylo možno prošít na rámu. Pokud budete mít zájem o prošití, kontaktujte mne, přes kontaktní formulář ve spodní části stránky Quilting. 

Děkuji Vám za přízeň a zájem o moji práci. Každý top, který svěříte do mých rukou je pro mě výzvou ať je ušitý profesionálně, nebo je vaší prvotinou. Každý top je pro mě radostí a udělám vše, aby z něj byl quilt. 

                                                                                                                                                                                        Monika

DSC_6403[1].JPG