Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Společné šití - PŘEDOBJEDNÁVKY návodu spuštěny

Společné šití - PŘEDOBJEDNÁVKY návodu spuštěnySpolečné šití - PŘEDOBJEDNÁVKY návodu spuštěny

Nejdřív vám  všem musím poděkovat za trpělivost. Na další společné šití jste čekaly opravdu dlouho. 

Tentokrát bude návod trochu náročnější. Použitých technik bude víc než jen šití na papír. Budeme šít buď strojové, nebo škrobem zažehlené aplikace. Přesné šití je samozřejmostí a šití na papír také, to už jsme spolu šily. 

Dnes začíná PŘEDPRODEJ. Zasílat objednávky začnu po 15.3.2023.

Mějte trpělivost. Jsem na vše sama, takže vytisknout  texty a střihové přílohy, zabalit, vygenerovat a zadat do systému Zásilkovny, vše chvíli trvá. Rozesílat budu v pořadí, jak přijdou předobjednávky. 

15.3.2023 se také otevře skupina na Facebooku, do které se dostanou pouze platící majitelky návodu. Kdo se mnou šil Sampler pro kamarádku 2 ví, jak vstup do skupiny probíhá. Na návodu budete mít opět jedinečné číslo certifikátu, které potřebujete pro vstup do skupiny. Facebook vám ukáže otázky, na které budete muset odpovědět (jednou z nich bude dotaz na vaše  číslo certifikátu), a teprve po jejich zodpovězení vás pustím do skupiny. 

Šít začneme 15.4.2023, kdy vám přijde první e-mail s článkem a odkazem na první skupinu bloků. Před tímto termínem budu rozesílat kontrolní článek, kde budeme ladit, zda vám e-maily chodí. Pohlídejte si své e-mailové schránky a hlídejte i spam, kam může pošta ode mě chodit!

Dohromady bude 9 skupin bloků, včetně schéma sestavení quiltu a bordury. Návody na jednotlivé skupiny budou zveřejňovány vždy 15 v měsíci. Poslední skupina vychází na 15.12.2023

Návod je zpracovaný na multicolor verzi quiltu, ale máte na výběr i trojbarevnou variantu. Spotřeby na obě možnosti jsou uvedeny u jednotlivých položek již teď, abyste stihly vybrat a nakoupit látky.

Novinkou je možnost koupit tištěnou část návodu spolu s balíčkem pomocných materiálů. V balíčku je papírový trhací podklad, který použijeme u strojových aplikací. Tvrdý karton, který použijeme na výrobu šablon. A Vliesofix (pavučinka), oboustranně nažehlovací vliselin, který použijeme u strojových aplikací. 

Pokud nechcete materiály kupovat, zvolte samostatný návod. 

Novinkou je také spolupráce s e-shopem www.patchworkcz.cz Dáši Bohaté. Paní Dáša poskládá několik předřezaných látkových balíčků na šití podle trojbarevné verze návodu. Až budou balíčky k dispozici dám vám vědět. 

Návody najdete ZDE.  Pozorně čtěte popis položek a pečlivě vyplňujte údaje do objednávky. Na těchto údajích závisí, zda vám dojde balíček bez komplikací a také vyplňte pečlivě  váš e-mail! Aby vám správně chodily e-maily s pokyny k  šití. 

Těším se na vaše barevné kombinace, vaše šití, na vás a vaše fotky ve skupině na Facebooku. 

A nakonec ještě přidám veliké díky, že jste, že mě nutíte se posouvat a zlepšovat a učit se další dovednosti v programu EQ8 a grafickém programu a v ovládání a editaci webových stránek a další a další věci, které se společným šitím souvisí. Těším se na vás, Monika

 

             Quilt náhled bez linek.jpg    Trojbarevná verze   Trojbarevná verze