Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Sampler pro kamarádku - blok číslo 49 - poslední

Sampler pro kamarádku - blok číslo 49 - posledníDnešní blok s číslem 49 je posledním blokem v našem společném  šití. V těch 49 týdnech, kdy jsme spolu  šily, bylo spousta vaší práce, spousta radosti i vzteku, když šití  šlo a pak když nešlo a obrovská spousta vaší kreativity a vůle sampler dokončit. Jsem  vám  vděčná za lekci, kterou jste daly vy mě. Vy jste mě naučily důslednosti a trpělivosti. Naučily jste mě, že lidská kreativita je nekonečná a že z jednoho  návodu vznikne tolik variant barev a stylů, že to nelze předem ani odhadnout.

Překvapilo mě, kolik se  vás do společného šití se mnou dalo. Když jsem návod na Sampler pro kamarádku vymýšlela, říkala jsem si, že deset, možná patnáct švadlenek se přidá. Zájem po spuštění mi vyrazil dech. Doslova!

Na Facebooku, kde jsem založila skupinu pro společné šití jsem měla možnost sledovat nejprve zájem a pak fotografie a pokroky. Jednotlivé došité řady. Radost z každého bloku. A mít dobrý pocit z toho, jak si všechny radíme navzájem a jsme na sebe slušné a milé. VY všechny jste mi ukázaly, že tahle práce má smysl. 

Taky jste mi ukázaly, kde mám nedostatky a chyby v postupech a co  vše je ještě potřeba vylepšit. Za pochodu jsem předělávala některé postupy. Přidávala bonusy. Vymýšlela co udělat jinak. Dokončovací lekce jsem předělávala, protože mi došlo, že jen obecné informace nestačí. To pro mě byla lekce nejcennější. 

Dnešní blok je poslední. V dalších  týdnech ještě budou následovat videa s prošívacími vzory, podle dokončovací lekce 2. Videa budou uložena zde na stránkách ve Videích a návodech a pokud chcete mít i možnost zeptat se na rady, budou zveřejněna na

Facebooku na stránce Quiltíme, kde je možnost použít komentáře pod příspěvky k dotazům. 

Po zveřejnění videí se vzory budou veškeré materiály zveřejněné k Sampleru pro kamarádku I., upraveny do jednoho velkého souboru a uloženy zde na prosivani.cz v Návodech. Vše zůstane jako jeden návod volně ke stažení. Bonusové bloky a bonusové projekty, zveřejněné v rámci šití Sampleru pro kamarádku, budou uloženy v Návodech, jako samostatné soubory. 

Děkuji vám VŠEM za neskutečnou pracovitost, snahu, vůli, shovívavost a nadšení. Děkuji Drahušce Lesniakové za ušití vzorového sampleru a za neocenitelné odborné rady a povzbuzení. Děkuji Janě Malaníkové za odborné rady. Děkuji Markétě Svobodové za korektury textů. 

Celý návod, s šablonami k  šití, radami, bonusy, dokončovacími lekcemi a návodovými videi je a bude ZDARMA,  volně ke stažení. I tak  vás poprosím o respektování autorských práv a slušnost. 

Pokud mi budete chtít poděkovat, můžete to udělat třeba i posláním dobrovolné částky na číslo účtu: 670100-2209274423/6210 s variabilním symbolem: 666 a do zprávy pro příjemce napsat SAMPLER.  Pomůžete mi tak s vedením těchto webových stránek, nebo s časem na vymýšlení nového společného projektu. Za každý příspěvek předem děkuji. Monika 

 

Sampler pro kamarádku - blok číslo 49

Blok č. 49: ZDE

Blok č. 49 - k šití na papír (k tisku): ZDE

Blok č. 49 - foto: ZDE

 

Zkušební tisk 1x1 inch: ZDE

Videa s návody na šití na papír najdete na stránce Videa a návody

Bloky, které již byly zveřejněny najdete v souborech, na stránce Videa a návody - Návody (Sampler pro kamarádku)