Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > REZERVACE - prodej - Handi Quilter Avante 18" se studiovým rámem HQ frame

REZERVACE - prodej - Handi Quilter Avante 18" se studiovým rámem HQ frameREZERVACE - Prodám longarm Handiquilter Avante 18"  na studiovém rámu HQ, včetně veškerého dokoupeného příslušenství

Prodávám jako stroj použitý, uvedený do provozu v lednu 2016, zakoupený u firmy Haišman s.r.o.. Plně servisovaný u Handiquilter.de, kteří jsou oficiálním servisem a dodavatelem strojů i příslušenství. 

Cena: 175 000,-    (při rychlém jednání možná sleva)

V základní ceně: Longarm Handiquilter Avante 18" včetně zadních řídítek s ovládáním. Externí navíječ spodních cívek. Laser pro pantografové prošívání. Sada originálních spodních cívek velikost jumbo L. Rám HQ studio frame, dělitelný (lze složit 122, 245, nebo 362 cm dlouhý rám). Návod + návodové CD s videi. Maznička s originálním olejem. 

IMG_2306.JPG

 

    IMG_2298.JPG  IMG_2299.JPG

 

               IMG_2305.JPG  IMG_2304.JPG

 

Příslušenství, které je v ceně a bylo dokupované: Akrylátový stolek nutný pro prošívání s pravítky (potažený silikonovou smekací podložkou - lze sundat). Sada patek na couching (našívání přízí), sada patek na echo (s nástavci na přesnou vzdálenost), pravítková patka, průhledná misková patka (na prošívání pantografem a vyšších materiálů), horizontální držák malých špulek, náhradní cívkové pouzdro pro speciální spodní nitě s magnetickým středem, brzdičky na pojezdy pro prošívání přesných rovných linek, dokoupené spodní cívky, kovová měřítka pro přesné umístění topu na rám (pro plnou délku rámu). Sady jehel s kulatým  dříkem v různých sílách. Náhradní sada LED žárovek k výměně.

                          IMG_2297.JPG      IMG_2302.JPG                                                                                 IMG_2303.JPG  IMG_2300.JPG

Stroj je v perfektním stavu. Kompletní servis, mazání, seřízení, výměna drobných součástek nutných vyměnit po  30 milionech stezích proběhla 6/2021 v centrále Handiquilter v Chemnitzu. Stroj nikdy neměl velkou opravu, nebo poškození s nutností výměny jakékoli zásadní součásti stroje. Jediné co bylo vyměněno jsou spínače na předních řídítcích (kus za kus). O stroj bylo velmi pečováno, byl pravidelně čištěn a mazán a servisován od prvního roku používání. Servisní historii lze vyžádat od Handiquilter.de, podle servisního  čísla stroje, včetně historie nákupu spínačů apod. Po prvním roce užívání servis prováděl servisní technik firmy Haišman s.r.o., po té Handiquilter.de. Domluva servisu, nebo dokoupení příslušenství není u Handiquilter.de žádný problém. Komunikují naprosto bez problémů a vyjdou ve všem vstříc. 

Longarm Avanté je velmi robustní a odolný stroj se silným motorem, schopným prošít  téměř jakýkoli materiál používaný na quilty (nepoužívala jsem na těžké materiály jako je džínsovina, nebo koženka). S vhodnou silou jehel si poradí si i s vyššími švy, místy, kde se švy sbíhají, nebo s vysokým rounem.  Rameno stroje je dlouhé 18", což je od navíjecí trubky plných 40 cm místa na prošívání, 

Rám HQ studio frame  je celokovový studiový rám. Robustní. S výškovou nastavitelností. Dělitelný, tedy si můžete vybrat, jak dlouhý rám si složíte, podle potřeby a místa. 

Nitě lze používat téměř jakékoli. Nejčastěji jsem používala Amann Isacord (přidám vybrané ke stroji - návin 5000m). Jako spodní nitě jsem používala jak navinuté Amann Isacord na cívky, tak speciální spodní nitě Magna Glide s magnetickým středem - nutno použít s upraveným cívkovým pouzdrem, které bude přidáno ke stroji (vybrané spodní cívky přidám ke stroji). Jinak lze používat bavlněné, polyesterové, jakékoli kvalitnější nitě. Lépe hladké, ne chlupaté, s vyšší kvalitou. 

Díky zadním řídítkům a laseru se na něm velmi dobře dělají i pantografové vzory (pantografové vzory natištěné na papír a připravené k použití přidám ke stroji). 

Stroj není náchylný k citlivosti na materiály a druhy nití. 

Údržba: Jediná údržba, kterou je nutno dělat pravidelně je čištění od vláken z nití, mazání, pravidelná výměna jehel. 

Pokud stroj s rámem koupíte, vše vám vysvětlím, ukážu, zaučím. Později vám budu k dispozici, pokud budete mít dotazy k fungování, nebo potřebovat rady apod. 

Za případné sdílení, nebo přeposlání kamarádkám vám předem moc děkuji. 

V případě zájmu, prosím volejte na 774438667. Ráda vám odpovím na jakékoli dotazy.  Monika K.