Cizí měny

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Fulnek 2023 - Sampler pro kamarádku II.

Fulnek 2023 - Sampler pro kamarádku II.Fulnek 2023 - vystavení quiltů Sampler pro kamardáku II. domečkových

Nejprve vám všem do Nového roku popřeji ostré nůžky, rychlé jehly a hlavu plnou nápadů. 

A druhým dechem jdu s dotazem...

V loňském roce jsme úspěšně vystavily svoje Samplery pro kamarádku I. na výstavě ve Fulneku. Už loni jsem avizovala, že letošní rok nám organizátorky  výstavy poskytnou prostor na vystavení Samplerů pro kamarádku II: domečkových. 

Na Facebooku jsem udělala v uzavřené skupině anketu, kde se dotazuji, kdo mi quilty na vystavení zapůjčí. A jelikož vím, že je tu spousta švadlenek, které šily podle návodu, ale nejsou ve skupině na Facebooku, poprosím i touto cestou o zapůjčení quiltů. 

Výstava se bude konat 9 -- 1.6.2023 ve Fulneku. sytém zapůjčení bude stejný jako loni. Deky budete posílat ke mě. Já je na výstavu povezu. celou donu výstavy u nich budu, pak je zbalím a zase odvezu k sobě a rozešlu zpět k vám. 

Doručení quiltů ke mě by bylo ideálně na začátku května. Max termín dáme na 20.5.2023. 

Pokud mi quilt budete ochotné zapůjčit, prosím napište mi krátkou zprávu, jako odpověď na tuto aktualitu. Veškeré instrukce, jak má být quilt připraven, kam poslat atd. vám pak koncem ledna zašlu na e-mail. 

Moc děkuji za společné šití, které jsme si u SpK II. užily a budu se těšit na vaše quilty a pak i na vás na výstavě. Monika 

SpK2 titul.jpg