Drobečková navigace

Úvod > Novinky VIP > Poslední testovací článek před "ostrým startem"

Poslední testovací článek před "ostrým startem"Poslední test rozesílání aktualit s odkazem na blok v PDF

Dobrý den, před pondělním "ostrým startem" posílám poslední testovací článek, abych zjistila, zda už všem funguje příjem AKTUALIT, ve kterých vám bude do e-mailů chodit odkaz na VIP článek. V článcích vždy najdete odkaz na stažení předpisu k šití bloku v PDF formátu a případně i rady na co u šití bloku dát pozor, nebo šicí tipy. Šicí tip bude hned u prvního bloku v pondělí, tak čtěte článek pozorně! Tip  vám ulehčí a zrychlí práci. 

Aktualita s odkazem na článek s blokem by vám měla přistát v e-mailové schránce hned po nedělní půlnoci, tedy v první minutě pondělního dne. A následně pak každé pondělí stejně další bloky. 

Pokud se vám Aktualita ukládá do spamu, nebo do hromadných zpráv, stačí ji ručně přesunout do došlé pošty. E-mailová schránka by si pak již měla pamatovat, že došlý e-mail z mojí adresy má ukládat do došlé. 

Prosím opět o kontakt kamarádek, o kterých  víte, že budou  šít s  námi, zda také dostaly do e-mailu aktualitu s odkazem na tento článek. Pokud ne, ať se mi hned ozvou na info@prosivani.cz a vše se pokusím vyřešit. 

Těším se na každý  váš steh. Ať už vás mám ve skupině na Facebooku, nebo se mnou budete  šít jen samy, nebo budete šít s kamarádkami. Děkuji za vaši důvěru k mým návodům. Pokusím se  vás nezklamat. Monika 

SPK2 linky.jpg